Kukułeczka

Niepubliczne Przedszkole w Kramsku

Punkt opieki dziennej

Rozpoczynamy nabór do punktu opieki dziennej dla dzieci

Informujemy, że od dnia 1 marca 2015 roku Punkt Opieki Dziennej rozpoczyna nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2015/16.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do Punktu Opieki Dziennej prosimy o dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (karta dostępna na naszej stronie internetowej (pobierz plik) lub w siedzibie przedszkola) do siedziby przedszkola.

Nabór rozpoczyna się 1 marca i trwać będzie do 30 kwietnia 2015 r.

Terminy rekrutacji:

  • od 1 marca do 30 kwietnia 2015 roku – pobieranie i składanie kart zgłoszeniowych
  • od 1maja do 8 maja 2015 roku – obrady Komisji Rekrutacyjnej
  • od 12 maja 2015 roku – ogłoszenie listy dzieci przyjętych i listy rezerwowej

Przewidywany termin rozpoczęcia opieki nad dziećmi to 1.08.2015.
Opieką objęte będą dzieci w wieku do 1,5- 2,5 lat. Przewidujemy czas opieki nad dziećmi do 10 godzin dziennie.
Informacje na temat wysokości opłat można uzyskać w siedzibie przedszkola.

Wizja jaka przyświeca nam w otwarciu Punktu Opieki Dziennej to pomoc aktywnym zawodowo rodzicom w opiece i procesie wychowawczym dziecka, aby mogli oni bezstresowo podjąć pracę zawodową. Chcemy, aby pod troskliwym i czujnym okiem opiekunów posiadających odpowiednie kwalifikacje do tej pracy, dzieci mogły rozwijać swoje umiejętności i bezpiecznie spędzać czas.

Nasz Punkt Opieki Dziennej znajduje się przy ul. Mickiewicza 14 w Kramsku. Zapewniamy kameralną atmosferę, dzieci bawią się i odpoczywają w małej grupie. Wiemy, że to ważny okres rozwoju, stanowiący fundament późniejszego życia dziecka. Pragniemy, aby dla dzieci najmłodszych pobyt u nas był przedłużeniem domu, miejscem radośnie spędzonych chwil, miejscem na zabawę i naukę samodzielności.

Dzieci uczęszczające do Punktu Opieki Dziennej, będą miały w pierwszej kolejności zapewnione miejsce w przedszkolu „Kukułeczka”.